Gyermekistentisztelet

13029673_831691473601826_7055917047236399557_oMi is az a gyermekistentisztelet?
A gyermekistentisztelet egy lehetőség a családok számára, hogy közösen templomba jöhessenek, de a gyermekistentisztelet által a gyermekek számára se legyen unalmas a vasárnap reggel.

Mikor kezdődik és kik mehetnek rá?
A foglalkozás nem rögtön az istentisztelet elején kezdődik, hanem a családok közösen leülnek a templomba, majd a főének alatt hívják a gyermekeket ki a pedagógusok a templom melletti gyülekezeti terembe. Így 25-30 perc áll rendelkezésükre, hogy a gyermekek a bibliai történetekkel megismerkedhessenek és játszanak, kézműveskedjenek! Az alkalom végén a gyermekek a templomba visszatérve a záróimádságot már újra együtt hallgathatják szüleikkel.

Amennyiben segítséget jelent ez a foglalkozás számodra, akkor bátran élj a gyülekezet által kínált lehetőséggel. Várjuk az óvodás és iskolás gyermekeket minden vasárnap az Istentiszteletre és az alatta zajló gyermekfoglalkozásra.