Anyakönyvek

Gyülekezetünk Lelkészi Hivatalában megtalálhatóak azok az anyakönyvek, melyek 2006-tól vezetik azon evangélikus állampolgárok neveit és adatait, akik Győr-Ménfőcsanakon keresztelkedtek, konfirmálkodtak, esküdtek vagy temettek el. A 2006 előtti adatokat a Győrújbaráti Evangélikus Egyházközség Lelkészi Hivatalában találják.

Anyakönyvi kivonatok kérése:
Keresztelési, konfirmációi, esketési anyakönyvi kivonatot kérésre kiállítunk. Ehhez kérjük megadni a név mellett a lehető legpontosabb adatokat, hogy könnyebb legyen a keresés. Az igényeket a menfocsanaki.evangelikus@gmail.com címre adhatják le, valamint a Lelkészi Hivatalban.

Családfa kutatás:
Irattárunkban 2006-tól vannak anyakönyvek, levelezések, dokumentumok. Az irattár használatához lehetőséget biztosítunk előzetese bejelentkezés által, vagy a Lelkészi Hivatalban kért időpontot szerint.