Konfirmációs és ifjúsági hétvége Sopronban

Az idei évben is megrendezésre került a konfirmandusok és az ifjúság tagjai számára az a hétvége, ahol együtt, közösségben élhették meg a fiatalok az Istenre figyelés és a közös gyülekezethez tartozás lehetőségének élményét.

A hétvége 2023. március 24-26-ig a Soproni Evangélikus Líceum kollégiumában került megrendezésre. A sok játék, nevetés, kirándulás mellett azonban lehetősége nyílt a fiataloknak a konfirmandus órákon készülni az ünnepi alkalomra, valamint ifjúsági órákon még közelebb kerülni Isten szeretetéhez.

Vasárnap a Soproni Evangélikus Egyházközség istentiszteletén vehettek részt a ménfőcsanaki résztvevők, végül a Soproni Evangélikus Múzeumot is meglátogathatták.

A hétvége célja, hogy tovább erősödjön gyülekezetünkben az ifjúság körül folyó munka. Így várjuk szeretettel a fiatalokat minden vasárnap 16 órától a gyülekezeti házba, ifjúsági órára!